Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya
Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya

Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya

Yeni ürün

Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya

143,52 TL

6 Adet stok mevcut

- +

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@modazemra.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde modazemra.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘modazemra.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup dizelistanbul.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 
BEDEN TABLOSU

 
Tesettür Giyim & Modazemra

Tesettür Nedir?

Muhafazakâr yaşam tarzını benimsemiş olan bayanların seçmiş olduğu giyim tarzına tesettür denilmektedir. Şallar, eşarplar, etekler ve mevsime uygun paltolar tercih edilerek yaşam tarzına uygun olarak giyinilmektedir.

Tesettür Giyim Tarzı

Eskiden çok fazla rağbet görmeyen tesettür giyim tarzı, son dönemlerde popüler bir hale gelmiştir ve mağazaların vitrinlerinde ağırlık göstermeye başlamıştır. Bununla beraber tesettür giyim tarzını tasarlayan ünlü markaların sayısı da artmaktadır.

Muhafazakâr kesimin tercih ettiği tesettür giyim modelleri, şık görüntüsü ile tesettürlü bayanların daha zarif ve daha modern görünmesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı kıyafet çeşidini bir aradan sunan tesettür giyim, günün her anında şık olmak isteyen ve rahatına önem veren kadınların tercihi olmuştur.

Tesettür giyim kategorisinde birbirinden farklı onlarca ürün bulunmaktadır. Modayı takip eden tesettürlü bayanlar, son trend ürünleri tercih ederek her ortama rahatlıkla dahil olabilmektedir. Bu da tesettür giyimin ne kadar önemli ve etkili bir giyim tarzı olduğunu göstermektedir.Genelde sade bir tasarıma sahip olan tesettür giyim tarzında, tesettür elbise en çok tercih edilen ürünlerdendir. Tesettür giyim denildiği zaman akıllara sadece pantolon, şal ve etek gibi ürünler gelse de, tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden biri de elbiselerdir.

Farklı ortamlarda farklı stiller göstermeye yardımcı olan tesettür elbise modelleri, her tarza uygun olan renkleri ve modelleri ile bütün kapalı bayanların gardırobunda yer alan bir üründür. Kadınların ihtiyaçlarına cevap veren tesettür elbiseler, her ortamda şık görünmeyi sağlamaktadır.

Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyim kategorisi çok geniştir. Tesettür pantolonlar, eşarplar, şallar, trikolar, bluzlar, gömlekler, elbiseler gibi birçok ayrı kategoride değerlendirilmektedir. Farklı renk ve modellerde tasarlanan tesettür giyim modelleri, her bayanın tarzına uyacak şekilde üretilmektedir. Tesettür giyim modelleri arasında en çok dikkat çeken tesettür abiye modelleridir. Abiyeler genelde açık giyim tarzını benimseyen bayanların tercihi gibi görünse de, son dönemlerde tesettür giyime uygun şekilde tasarlanan tesettür abiyeler mevcuttur.

Özel günlerde, davetlerde, düğünlerde ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilen tesettür abiye modelleri, farklı renkleri ve tarzları ile bayanların zarif ve şık görünmesini sağlar. Eşarplar ile uyumlu olarak kombinlenen tesettür abiyeler ile bayanlar zerafetliğin simgesi olmaktadır. Eskiden tesettür giyim modellerine yalnızda mağazalardan ulaşılırdı. Ancak teknolojinin gelişmesi ile beraber ortaya çıkan online tesettür ile mağazalar bayanların evine kadar gitmektedir. Alışverişi son derece kolay bir hale getiren online tesettür alışverişi ile dışarıya çıkmaya gerek yoktur.

Online tesettür alışverişlerinde oturulan yerden mağazaların bütün tesettür giyim modelleri incelenebilir. Beğenilen modeller uygun fiyatlar ile sipariş edilir. Sipariş edilen ürünler ayağınıza kadar gelir ve yormadan modayı takip etmeyi sağlar.

Bir Yorum Yaz

Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya

Rabi Şamlı Elit Elbise Fuşya

Bir Yorum Yaz

 
Comments(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Mira Elbise - Pudra - Al Marah

164,81 TL 239,81 TL -75,00 TL

Gamze Özkul Petek Dantel Elbise...

123,15 TL 273,15 TL -150,00 TL

Gamze Özkul Petek Dantel Elbise Mor

123,15 TL 273,15 TL -150,00 TL

Gamze Özkul Petek Dantel Elbise...

123,15 TL 273,15 TL -150,00 TL

Gamze Özkul Petek Dantel Elbise...

123,15 TL 273,15 TL -150,00 TL

Al Marah Zühre Elbise Mavi

131,85 TL 351,85 TL -220,00 TL

Al Marah Zühre Elbise Mor

131,85 TL 351,85 TL -220,00 TL

Al Marah Zühre Elbise Pudra

131,85 TL 351,85 TL -220,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Sarı

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Siyah

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Kırmızı

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Mor

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Pudra

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Fuşya

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Saks

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Mürdüm

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Seda Tiryaki Hira Elbise Pembe

87,15 TL 148,15 TL -61,00 TL

Rabi Şamlı Elit Elbise Mint

87,52 TL 143,52 TL -56,00 TL

Rabi Şamlı Elit Elbise Pudra

87,52 TL 143,52 TL -56,00 TL

Rabi Şamlı Elit Elbise Somon

87,52 TL 143,52 TL -56,00 TL

Rabi Şamlı Elit Elbise Hardal

87,52 TL 143,52 TL -56,00 TL

Rabi Şamlı Elit Elbise Bordo

87,52 TL 143,52 TL -56,00 TL

Al Marah Mira Dantel Elbise Siyah

120,74 TL 240,74 TL -120,00 TL

Al Marah Mira Dantel Elbise Haki

79,74 TL 240,74 TL -161,00 TL

Al Marah Miray Elbise Lacivert

106,48 TL 231,48 TL -125,00 TL

QR kodu

Menü